TOP MASTER + EĞİTMEN: Dünyanın dört bir yanından tırnak uzmanlarına bu güzel mesleği öğretmeyi ve tırnak uzmanlığı mesleğinde ayda 30.000 TL ve daha fazlasını nasıl kazanılacağına dair algoritmanın yazarı.
İşlem hızını ve kalitesini arttırdığınız için uygulama ücretinizi yükselteceksınız

İdeal protez tırnak yapmayı öğreneceksınız

Hızlı ve ideal uygulama yapacaksınız

Trendleri ve yep yeni teknikleri öğreneceksınız

Pedikürde dikkat edilmesi gereken nüansları en ince ayrıntısına kadar öğrenecek ve bu sayede gelirinizi artıracaksınız.
İNDİRİM BİTİŞ TARİHİ
30.11.2023
Days
Hours
Minutes
Seconds
UZMAN GELİŞTİRME EĞİTİMİ

Bu eğitim sayesinde en ve ust seviveye çikaracak bir tekniği öğreneceksiniz, işlem ücretinizi ortalamanin üstüne çikaracaksiniz, jel tırnak işleminde hızlanacaksınız ve işlem sürenizi en az yariya indiriceksiniz.
İzleme süresi: 1 ay
3000TL KDV dahil
Bu eğitim sayesinde kusursuz manikür ve kalıcı ojeyi 1 saatten daha hızlı yapmayı öğreneceksiniz. Zaman yönetimini öğrenerek, dinlenmeye ve kendinize zaman ayırmaya fırsat bulabileceksiniz. Rakiplerinizin arasından hızınla sıyrılacaksınız. En önemlisi hızınız sayesinde gelirinizi 2 katına çıkarabileceksiniz.
YENİ NESİL JEL TİPS TEKNİĞİ
İzleme süresi: 1 ay
1600TL KDV dahil
%50 İNDİRİM
%50 İNDİRİM
HIZ EĞİTİMİ
Bu eğitim sayesinde, profesyonel tırnak uzmanı olmanızı sağlayacak, aylık 15.000TL'den başlayan gelir elde etmenize yardımcı olacak ve adım adım planlamaya sahip olacaksınız.
İzleme süresi: 1 ay
500TL KDV dahil
800TL
%50 İNDİRİM
%70 İNDİRİM
%70 İNDİRİM
Gelirinizi iki'ye katlayacak, hızınızı artıracak, ideal protez tırnak yapacak, tırnak uzmanlığı mesleğine A'dan Z'ye hakim olacak, sevdiğiniz işte ayda 30.000TL ve daha fazlasını kazanacak ve işinizi büyüteceksiniz.
1.500TL
İzleme süresi: 2 ay
PROFESYONEL TIRNAK UZMANLIĞINA GİDEN YOL HARİTANIZ
7428TL KDV dahil
SIFIRDAN BAŞLAYARAK NAİL STUDIO SAHİBİNE MASTER MANİKÜR 4.0
2.228TL
250TL
%50 İNDİRİM
Home office’den Nail studio sahibine.
#minailuzmanları #minailtopmaster
Evde müşteri kabulü
“SIFIRDAN BAŞLAYARAK NAİL STUDİO SAHİBİNE MASTER MANİKÜR” eğitimi sayesinde, kendisine çalışma tekniğinde ustalaştı.
Esra Üğücü
A noktası:
b noktası:
Memleketinden çok uzakta Finlandiya’da bu işi yapabileceğine inandı ve evinde başarılı işler çıkarmaya başladı. Fiyat listesini yükselti ve kazancını oldukça arttırdı. Sadece yaptığı işlerle değil aynı zamanda çektiği estetik fotoğraflarla da kendinden söz ettirmeye başarısına başarı katmaya devam ediyor.

Şu anda Finlandiya’da (Helsinki) kendi Güzellik Merkezini açmaya hazırlanıyor. Aldığı eğitimin hakkını vererek ve gerçekten de Tırnak uzmanlığından Nail Studio Sahipliğine adım atan Top Master Esra hanımı tebrik ediyor ve her zaman yanında olduğumuzu belirtmek istiyoruz.
Merhaba Mina Hocam eğitimle ilgili düşüncelerim şu şekilde benim daha önce bir temel eğitim ve online eğitimler almış olduğum için biraz bilgim vardı ama bu eğitimde eksik bilgilerimi tamamladım, yanlış bilgilerimi düzelttim ama benim adıma en faydalı olan kısmı Sevgili Zeynep ve Özlem Hocalarımızla birebir iletişim kurup işlemlerimiz hakkında ve merak ettiğimiz ,kafamıza takınlan şeyler hakkında hızlıca bilgi alabilmemiz oldu çünkü benim asıl ihtiyacım olan şey buydu bu açıdan çok faydalandım, kendilerinden çok şey öğrendim, bir kez daha teşekkür ederim kendilerine hızlıca ve ilgiyle bizlere geri dönüş yaptıkları için
Bir çok online eğitime katıldım fakat şu mantık vardı eğitimle siz baş başaydınız sizin eğitiminizde öne çıkan en güzel taraf ilgiydi. Sorun yaşadığımızda bir yeri tam olarak anlayamadığımızda gruptan Zeynep ve Özlem hocamıza sorabildik onlarda her zaman ilgiyle yanıtladılar çok teşekkür ederim Eğitim anlaşılır detaylıydı ben bir çok yeni bilgi kattım kendime ve doğru bildiğim yanlışları düzelttim. Benim için çok keyifliydi iyi ki Minanail ” “Çok teşekkür ederim sizin eğitiminizin A dan Z ye olması kendi stüdyomu açmam için beni destekledi diyebilirim, her zaman yanımızda olduğunuz için çok teşekkür ederim
Home office’den Nail studio sahibine.
#minailuzmanları #minailtopmaster
Evde müşteri kabulü
Habibe Nur Çetin
A noktası:
b noktası:
Kendinden emin oldu ve başarılı işler çıkarmaya başladı. Sadece yaptığı işlerle değil aynı zamanda çektiği estetik fotoğraflarla da kendinden söz ettirmeye başarısına başarı katmaya devam ediyor.

Şu anda kendi Güzellik Merkezini açmaya hazırlanıyor. Aldığı eğitimin hakkını vererek ve gerçekten de Tırnak uzmanlığından Nail Studio Sahipliğine adım atan Top Master Nur hanımı tebrik ediyor ve her zaman yanında olduğumuzu belirtmek istiyoruz.
“SIFIRDAN BAŞLAYARAK NAİL STUDİO SAHİBİNE MASTER MANİKÜR” eğitimi sayesinde, kendisine yardımcı olan bir çalışma tekniğinde ustalaştı.
Güzellik salonu ortağı

Dünya çapında online ve yüzyüze eğitimler

Minail Akademisinin Kurucusu

2000'den fazla öğrenci ve hepsi alanında başarılı uzmanlar olarak yüksek gelir elde etmekteler.
6 yıl içinde sevdiğim işte; evde hizmet vermekten, salon sahibi olarak Tırnak Uzmanlığı İMPARATORLUĞUNU kurdum:
Dünyanın dört bir yanından tırnak uzmanlarına bu güzel mesleği öğretmeyi ve tırnak uzmanlığı mesleğinde ayda 30.000 TL ve daha fazlasını nasıl kazanılacağına dair algoritmayı adım adım paylaşmayı seviyorum.
EĞİTMEN HAKKINDA